07 Grudzień 2022
Uczestnicy konferencji
Starosta Kępiński Robert Kieruzal
Dyrektor PCPR Zuzanna Puchalska
Konferencja dotycząca problemów, zagrożeń oraz zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży

We wtorek, 6 grudnia Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kępnie zorganizowało konferencję dotyczącą problemów, zagrożeń oraz zdrowia psychicznego dzieci I młodzieży pn. "Problemy dzieci i młodzieży we współczesnym świecie ".

Podczas spotkania prelekcję przeprowadzili:
mł. insp. Mirosław Wiśniewski I Zastępca Komendy Powiatowej Policji w Kępnie - "Odpowiedzialność karna Nieletnich-zachowania o podłożu demoralizacji";

Jagoda Krawczyk- Koordynator ŚCZP Fundacja AKME Poznań- ,,Upowszechnianie środowiskowego modelu psychiatrycznej opieki zdrowotnej w Wielkopolsce dzięki funduszom europejskim"

Tomasz Misiak - psycholog, neuropsycholog Koordynator ds medycznych ŚCZP Kępno- "Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Powiecie Kępińskim i Ostrzeszowskim- misją, zadania i podsumowanie rocznej działalności";

prof. Mariusz Jędrzejko - dr hab. nauk społecznych; pedagog specjalny i socjolog, profesor w Akademii Nauk Stosowanych im. Józefa Gołuchowskiego, dyrektor naukowy Centrum Profilaktyki Społecznej Warszawa - "Dzieci i młodzież w postpandemii. Technologie cyfrowe a rozwój emocjonalny i edukacyjny dziecka. Delegacje dla praktyków."

Jacek Gorzelanny - psycholog, psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień, dyrektor Ośrodka Diagnostyczno-Terapeutycznego REMEDIUM Ostrzeszów- " Porządkowanie przez rodziców hierarchii wartości, jako sposób wywierania wpływu w systemie rodzinnym".

Podczas wydarzenia Powiat Kępiński reprezentował Starosta Kępiński Robert Kieruzal.