05 Wrzesień 2023
Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Agnieszka Krysiak
Starosta Kępiński Robert Kieruzal podczas przemówienia
Inauguracja Roku Szkolnego 2023/2024

W poniedziałek, 4 września w Centrum Kształcenia Ustawicznego przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Kępnie miała miejsce Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego 2023/2024.

W uroczystości wzięli udział: Starosta Kępiński Robert Kieruzal, Przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego Jolanta Jędrecka, Członek Zarządu Powiatu Kępińskiego Krystyna Możdżanowska, Członek Zarządu Powiatu Kępińskiego Marek Potarzycki, Przewodnicząca Komisji Edukacji i Promocji Regina Marczak, Proboszcz Parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Kępnie Ksiądz Kanonik Marek Otręba, Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Andrzej Jóźwik, dyrektorzy jednostek oświatowych, przedstawiciele rodziców, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie.

Zebranych powitała dyrektor szkoły Barbara Howis, która w swoim wystąpieniu zapoznała zebranych z wynikami rekrutacji oraz założeniami nowego roku szkolnego.

W imieniu władz powiatu życzenia dla młodzieży, nauczycieli oraz pracowników niepedagogicznych złożyli: starosta Robert Kieruzal oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Kępińskiego Jolanta Jędrecka, dokonując jednocześnie symbolicznej inauguracji roku szkolnego 2023/2024.

Starosta Robert Kieruzal wraz z Naczelnikiem Wydziału Edukacji i Sportu Andrzejem Jóźwikiem wzięli również udział w inauguracji roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie, gdzie przywitano nową dyrektor szkoły- Agnieszkę Krysiak.