17 Czerwiec 2024

Starosta Kępiński Alicja Śniegocka, Radna Rady Powiatu Kępińskiego Alina Puchała oraz uczestnicy pikniku
Podczas zawodów

III Powiatowy Piknik Wędkarski za nami

W sobotę, 15 czerwca na stawach przy ulicy Poznańskiej w Kępnie odbył się III Powiatowy Piknik Wędkarski oraz Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Kępińskiego.

W zawodach wzięło udział 39 uczestników startujących w dwóch kategoriach.

W kategorii Senior:

• I miejsce – Jarosław Wąsala
  • II miejsce – Strzelecki Marcin
  • III miejsce – Piotr Boroń

W kategorii Junior:

• I miejsce – Antoni Surek
  • II miejsce - Matusz Boroń
  • III miejsce - Franciszek Kamrej

Puchary, nagrody i dyplomy wręczali Starosta Kępiński Alicja Śniegocka, Radna Rady Powiatu Kępińskiego Alina Puchała oraz Prezes PZW w Kępnie Adam Grześkowiak.

Starosta Kępiński Alicja Śniegocka przekazała Komendantowi Straży Rybackiej w Kępnie Andrzejowi Grosskowi ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Kępnie ponton.