27 Czerwiec 2023
Podczas pikniku
W trakcie pikniku
Podczas pikniku
Starosta Kępiński Robert Kieruzal oraz Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa Alina Frączek

W sobotę, 24 czerwca na stawach przy ulicy Poznańskiej w Kępnie odbył się II Powiatowy Piknik Wędkarski oraz Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Kępińskiego.

W zawodach uczestniczyło 42 wędkarzy, w tym 5 juniorów.

W imprezie wzięli udział zaproszeni goście: Starosta Kępiński Robert  Kieruzal , Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Artur Kosakiewicz oraz Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa Alina Frączek.

Nagrody za osiągnięte wyniki wręczali starosta Rober Kieruzal oraz Prezes Kępińskiego Koła Adam Grześkowiak.

Wyniki w kategorii Senior:

I miejsce Tomasz Gawron

II miejsce Maciej Janus

III miejsce Robert Wojtasik

Wyniki w kategorii Junior:

I miejsce Antoni Surek

II miejsce  Jakub Steć

III miejsce Jakub Pęcherczyk

Miłym akcentem tegorocznego pikniku było wręczenie przez prezesa Koła PZW Kępno Adama Grześkowiaka medali nadanych przez Zarząd Okręgu Kaliskiego za zasługi dla rozwoju wędkarstwa Okręgu Wielkopolskiego dla Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala oraz Naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa Aliny Frączek.