26 Styczeń 2023
Reprezentacja LO Nr I w Kepnie-2. miejsce w turnieju
Reprezentacja LO Nr I w Kepnie - 2. miejsce w turnieju
Reprezentacja ZSP Koźmin Wielkopolski
Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska, Dawid Rachel-ZSP Nr 1 w Kępnie, najlepszy zawodnik turnieju.
Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska, Dawid Rachel - ZSP Nr 1 w Kępnie, najlepszy zawodnik turnieju
Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska, Mikołaj Fusek-LO Nr I w Kępnie, najlepszy strzelec turnieju.
Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska, Mikołaj Fusek - LO Nr I w Kępnie, najlepszy strzelec turnieju
Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska, Dawid Karnasiewicz-ZSP Nr 1 w Kępnie, najlepszy bramkarz turnieju.
Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska, Dawid Karnasiewicz - ZSP Nr 1 w Kępnie, najlepszy bramkarz turnieju
Trener zwycięskiej drużyny Adam Kłodnicki, kapitan ZSP Nr 1 w Kępnie Dawid Rachel, dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska.
Finał Rejonu Kaliskiego w Futsalu Szkół Ponadpodstawowych

Dnia 24 stycznia 2023 roku w sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie odbył się Finał Rejonu Kaliskiego w Futsalu Szkół Ponadpodstawowych. Imprezę zorganizował Wydział Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kępnie i Szkolny Związek Sportowy "Wielkopolska" w Poznaniu. Do turnieju przystąpiło pięć reprezentacji szkół średnich z rejonu kaliskiego.

W wyniku rywalizacji sportowej reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie, wygrywając wszystkie cztery spotkania, nie tracąc żadnej bramki, zdobywając 12 punktów uzyskała tytuł Mistrza Rejonu Kaliskiego w Futsalu w „XXIV Licealiadzie 2022/2023”. Pamiątkowe puchary, statuetki, dyplom i nagrody dla najlepszych zawodników w imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala wręczyła Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska.

1.ZSP Nr 1 Kępno - I miejsce
2.ZSP Koźmin Wlkp. - III miejsce