22 Listopad 2013

21 listopada przypada święto pracownika socjalnego. Na terenie naszego powiatu uroczyste obchody tego święto odbyły się na terenie Domu Pomocy Społecznej w Rzetni.

Wydarzenie to rozpoczęły występy mieszkańców DPS-u,  później zaś starosta kępiński wraz z dyrektorami powiatowych placówek pomocy społecznej wręczył podziękowania pracownikom Domu Pomocy Społecznej w Rzetni oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Wspólne świętowanie to nie tylko okazja do wymiany doświadczeń, ale także czas sprzyjający integracji środowiska zajmującego się pomocą społeczną.

Wszystkim pracownikom socjalnym życzymy  satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wytrwałości, pogody ducha i optymizmu.

Dzień Pracownika SocjalnegoDzień Pracownika SocjalnegoDzień Pracownika Socjalnego