30 Maj 2022
najmłodzsza uczestniczka zjazdu, Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska, najstarszy uczestnik zjazdu, Starosta Kępiński Robert Kieruzal
W trakcie uroczystości
Dyrektor Lo Nr I w Kępnie Danuta Stefańska
Dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska
Przewodnicząca komitetu zjazdowego Jolanta Jędrecka
Przewodnicząca komitetu organizującego zjazd Jolanta Jędrecka
Tablica pamiątkowa
Podczas uroczystości
Starosta Kępiński Robert Kieruzal
w trakcie uroczystości
100 lat Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie

W sobotę 28 maja odbyły się uroczystości związane ze stuleciem działalności Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie. Dostojnemu jubileuszowi towarzyszył zjazd absolwentów liceum.

Sobotnie uroczystości rozpoczęła Msza Święta w kościele pw. św. Marcina w trakcie której poświęcony został nowy sztandar szkoły. Następnie uczestnicy zjazdu w orszaku prowadzonym przez poczet sztandarowy udali się do budynku liceum.

W hali sportowej odbyła się dalsza część uroczystości na którą składało się odsłonięcie pamiątkowej tablicy oraz przekazanie społeczności szkolnej nowego sztandaru.

Wydarzenie zakończył program artystyczny przygotowany przez uczniów szkoły.

Powiat Kępiński reprezentował starosta Robert Kieruzal.